Виберіть групу

Виберіть марку

Виберіть модель

Запчастини Citroen (Berlingo, Jumpy, Nemo)

Переглядів: 579

Модельний ряд Сітроен представлений сімейними і міськими моделями, кросоверами і комерційними автомобілями. Особливо часто на дорогах України сьогодні можна бачити різні мінівени, зокрема Берлінго, Джампі та Немо. Кожен з них має цілий набір переваг.

Citroen Berlingo від французького автовиробника Groupe PSA аналогічний Peugeot Partner. Його історія починається в 1996 р. з наступними доробками і рестайлінгами. У 2002 році були змінені решітки радіатора, панель приладів, передні оптичні елементи і бампер. Були модернізовані бензинові та дизельні двигуни. У 2004 р. незначно змінена косметика. І вже в такому вигляді авто випускається до сьогодні.

Citroen Jumpy – мікроавтобус, що виготовляється в Європі з 1995 р. Період модернізації – 2004 р. Яскрава відмінність від двійників – оформлення передньої частини. 2007 рік – час появи чергового покоління зі збільшеною кількістю версій: по два варіанти довжини колісної бази і висоти даху.

Citroen Nemo – компактний мініфургон, новинка, що бере початок в 2008 році. Характеризується подовженою колісною базою (2510 мм), об’ємом вантажного відділення 2,5 кубічних метра, максимальною вантажопідйомністю 610 кг. Випускається в вантажному, вантажно-пасажирському і пасажирському варіантах.

Якщо ви – власник будь-якої із зазначених машин, вам дуже пощастило. Вони примітні у всіх сенсах. Але, зрозуміло, як і будь-які інші авто, потребують техобслуговування і ремонту. Якраз такий момент? Потрібні запчастини натомість тих, що вийшли з ладу? Автошрот «Світлана» – у вашому розпорядженні!

Чому деталі та комплектуючі до автомобілів Сітроен варто купити на авторозбірці «Світлана»?

По-перше, у нас великий вибір різних автозапчастин для всіх систем автомобіля. Відтак ми допоможемо вирішити конкретно вашу задачу з імовірністю 99,9 %.

По-друге, всі наші товари якісні та функціональні. Ретельний контроль здійснюється на кожному етапі роботи.

По-третє, ми не завищуємо вартість. У нас – одні з найкращих цін на аналогічні пропозиції з-поміж українських автошротів.

Звичайно, не можна не згадати і про такі плюси, як зручна навігація по інтернет-ресурсу, консультативний супровід і швидка доставка по всій країні.

Оформляйте замовлення на будь-які запчастини Citroen Berlingo, Jumpy або Nemo, представлені в нашому каталозі. Доставимо все необхідне в найкращому вигляді в будь-який регіон України в лічені дні!

Товари

Гідропідсилювач керма Сітроен Берлінго

Гідропідсилювач керма Сітроен Берлінго, Citroen Berlingo 2003-2008Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1600 грн.

Фара Сітроен Джампі

Фара Сітроен Джампі, Citroen JumpyХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

804 грн.

Гальмівний диск правий Сітроен Берлінго

Гальмівний диск правий Сітроен Берлінго Citroen BerlingoХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

268 грн.

Форсунка Сітроен Джампі

 Форсунка Сітроен Джампі, Citroen Jumpy 1995-2007 1.6hdi Хороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання. Надійність та якість гарантуємо!..

1876 грн.

Піввісь Ліва Сітроен Джампі

Піввісь Ліва Сітроен Джампі Citroen Jumpy 1995-2007Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1072 грн.

Рульовий карданчик Сітроен Берлінго Пежо Партнер

Рульовий карданчик Сітроен Берлінго Пежо ПартнерХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує:  - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном;  - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку;  - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником;  - відправка товару в день замовлення;  - гарантія якості запчастин;  - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли;  - перевірка товару перед відправленням. Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання. Надійність та якість гарантуємо!..

557 грн.

Насос ГУР Сітроен Берлінго Пежо Партнер

Насос ГУР Сітроен Берлінго Пежо ПартнерХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує:  - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном;  - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку;  - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником;  - відправка товару в день замовлення;  - гарантія якості запчастин;  - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли;  - перевірка товару перед відправленням. Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання. Надійність та якість гарантуємо!..

1392 грн.

Блок АВС Сітроен Берлінго Пежо Партнер

Блок АВС Сітроен Берлінго Пежо ПартнерХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує:  - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном;  - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку;  - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником;  - відправка товару в день замовлення;  - гарантія якості запчастин;  - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли;  - перевірка товару перед відправленням. Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання. Надійність та якість гарантуємо!..

557 грн.