Виберіть групу

Виберіть марку

Виберіть модель

Запчастини Renault (Kangoo, Trafic)

Переглядів: 675

Renault Kangoo – це багатоцільовий француз, який випускається в двох- і трьохдверній вантажних, а також в чотирьохдверній пасажирській модифікаціях. З 2007 року почалося виробництво Кенго другого покоління на базі Renault Scenic, з 2013 – варіант з удосконаленою передньою частиною кузова і салонною панеллю. Крім того, було збагачене оснащення. Авто може комплектуватися бензиновим або дизельним двигуном. Деякі моделі, випущені до 2013 року – моторами Flex-Fuel, де можна обрати бензин, етанол або їх сукупність.

Renault Trafic – ще одна популярна серія вантажних фургонів і мінівенів, випуск яких був налагоджений в 1981 р. Особливо поширена модель другого покоління (випуск з 2001 року). Мікроавтобус на 9 місць може мати бензиновий двигун 116 к.с. і турбодизель 2.0 dCi потужністю 114 к.с. Зміни 2006 р. торкнулися індикаторів: замість помаранчевих з’явилися більш чіткі, інтегровані в корпуси фар.

Обидва автомобілі місткі, безпечні, довговічні і мають масу інших переваг. Але, як і будь-які інші машини, потребують технічного обслуговування і своєчасних ремонтних заходів. Якщо для вас актуальна покупка автозапчастин для Renault Kangoo або Trafic, звертайтеся! На нашому автошроті знайдете все необхідне!

Купити запчастини на Рено Кенго, Трафік швидко і недорого

Внутрішні і зовнішні деталі кузова, двигуни та їх елементи, колеса і шини, запчастини системи обігріву, кондиціювання та вентиляції, КПП і комплектуючі, компоненти підвіски, паливної, гальмівної, вихлопної й інших систем – все у великій варіативності видів і моделей. Тільки оригінальні б/у автозапчастини Renault, зняті з автомобілів без пробігу по Україні. За найкращими цінами та з оперативною доставкою.

Купуйте запчастини Renault на авторозбірці «Світлана» – не прогадаєте!

Товари

Моторчик двірників Рено Кангу

Моторчик двірників Рено Кангу, Renault Kangoo 2008-2012 8200409693Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо! ..

662 грн.

Фара передня права Рено Кангу

Фара передня права Рено Кангу. Renault Kangoo 2008-2012 260103316RХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо! ..

1853 грн.

Піввісь ліва Рено Кангу

Піввісь ліва Рено Кангу Renault Kangoo 1.5 dci 2008-2012Хороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо! ..

1456 грн.

Трубка кондиціонера Рено Кангу

Трубка кондиціонера Рено Кангу, Renault Kangoo 1.5 dci 2008-2012Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо! ..

1059 грн.

Трапеція двірників з моторчиком Рено Кангу

 Трапеція двірників з моторчиком Рено Кангу Renault Kangoo 2008-2012 8200409693Хороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1114 грн.

Маховик Рено Кенго 1.5 dci

Маховик Рено Кенго 1.5 dciХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

418 грн.

Корзина зчеплення Рено Кенго 1.5 dci

Корзина зчеплення Рено Кенго 1.5 dciХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

835 грн.

Диск зчеплення Рено Кенго 1.5 dci

Диск зчеплення Рено Кенго 1.5 dciХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

835 грн.