Виберіть групу

Виберіть марку

Виберіть модель

Запчастини на Opel (Vivaro, Combo)

Переглядів: 169

Opel Vivaro – це передньопривідний мінівен від General Motors, конструктивне виконання якого аналогічне Renault Trafic (відмінності – в зовнішньому і внутрішньому оформленні, додатковому устаткуванні і специфічних виконаннях). Перше покоління моделі було представлено в 2001 р. Віваро – це 20 різних варіацій з двома розмірами колісної бази (L1 3098 мм і L2 3498 мм), корисною місткістю вантажовідділення 5-8 м3, вантажопідйомністю 1 і 1,2 т, різною висотою розміщення даху і внутрішньою довжиною 2,4-2,8 м. Серед них є як суцільнометалеві фургони, так і вантажно-пасажирські, мікроавтобуси та модифікації, які виконують потреби швидкої допомоги.

Opel Combo відомий світові з 1986 р. в трьохдверній вантажній і п’ятидверній пасажирській модифікаціях. Сьогодні найбільшою популярністю користуються автомобілі другого С (2001-2010) і третього D (з 2011) поколінь. Друге покоління, що базується на Opel Corsa C, на відміну від першого, має зсувні задні бічні двері. Для комерційних версій характерне збереження подвійних задніх дверей, а для Tour – одні задні дверцята, що відкривається вгору. Третє покоління, або Combo D, ґрунтується на Fiat Doblo.

Ви – власник котрогось з описаних автомобілів? Шукаєте відповідні автозапчастини? Ми можемо вам допомогти!

Автозапчастини Опель Комбо і Віваро з доставкою по Україні

Якщо ви хочете запчастини на Opel купити вигідно і з повною впевненістю в високому якісному рівні, належному функціоналізмі й тривалій подальшій експлуатації, звертайтеся в автошрот «Світлана». Ми пропонуємо оригінальні б/у запчастини, які піддаються ретельному контролю, тому вас вони не підведуть. Наша авторозбірка територіально розташована в м. Луцьк, звідки автодеталі доставляються в усі регіони України. Терміни обробки замовлень і доставки – мінімальні, тож найближчим часом після подачі заявки зможете отримати все необхідне для ремонту або оновлення свого Opel Vivaro чи Combo. Звертайтеся!

Товари

Передні сидіння Опель Комбо

Передні сидіння Опель Комбо Opel Combo 2000-2011Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1714 грн.

Суппорт задній Опель Комбо

Суппорт задній Опель Комбо Opel Combo 2001-2011Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1000 грн.

Стартер/бендикс/щітки Опель Комбо

Стартер/бендикс/щітки Опель Комбо, Opel Combo 1.7cdti 2001-2011Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1429 грн.

Глушник вихлопних газів Опель Комбо

Глушник вихлопних газів Опель Комбо Opel ComboХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

571 грн.

Стартер Опель Комбо

Стартер Опель Комбо, Opel ComboХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1429 грн.

Диски литі Опель Комбо

Диски литі Опель Комбо, Opel ComboХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

3429 грн.

Термостат Опель Комбо 1.7 dti

Термостат Опель Комбо 1.7 dtiХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

286 грн.

Патрубок сапуна Опель Комбо 1.3cdti

Патрубок сапуна Опель Комбо 1.3cdtiХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

343 грн.