Виберіть групу

Виберіть марку

Виберіть модель

Запчастини Mercedes-Benz (Citan)

Переглядів: 230

Mercedes-Benz Citan – це компактний фургон, спільна розробка Mercedes-Benz і Renault Nissan з Renault Kangoo в основі. Автомобіль був представлений в 2012 році. Згідно з концепцією, яка від самого початку передбачала широке охоплення і гарантований вихід на ринок, мінівен представлений в різноманітті кузовів: не тільки пасажирських, а й легких комерційних ТЗ.

Відмінності в різних варіантах Citan полягають в кількості посадкових місць, розмірних параметрах, вантажопідйомності. Також відрізнятися може вид (бензиновий/дизельний) і потужність (75-114 к.с.) двигуна. Варіантів колісної бази – три: компактна, довга і дуже довга. Базова комплектація пасажирської версії передбачає наявність, зокрема, такого: насос ГУР, система, яка полегшує початок руху на підйомі, пилковий фільтр, ремені безпеки, що регулюються по висоті, асферичні дзеркала та інше.

Компактність, динамічність, маневреність, чудова вантажомісткість, просторий і комфортабельний салон, економічні витрати палива – ось основні переваги, які так приваблюють покупців до цієї моделі. Якщо і ви зупинили вибір на ній, рано чи пізно виникне потреба в покупці відповідних деталей і комплектуючих. Не тому що машина погана – навпаки, дуже навіть хороша. А тому що експлуатаційний термін якоїсь запчастини закінчиться, інша перестане справлятися зі своїм призначенням. Можливо, ви захочете обновити щось в оформленні. У будь-якому випадку вам на допомогу прийде наш автошрот!

Асортимент автозапчастин для Мерседесів на розбірці «Світлана»

Передній бампер, коробка перемикання передач, скло, оптика, електрообладнання, кузовні деталі, компоненти ходової частини і трансмісії, рульового управління і гальмівної системи... Ми можемо довго перераховувати, які автодеталі для відновлення працездатності цього мінівена є в нашому розпорядженні. Але робити цього не будемо, з метою економії вашого часу. Ознайомтеся з каталогом або зателефонуйте нам – і потрібна автозапчастина не просто знайдеться, а вже буде готуватися до відправлення вам.

Замовляйте запчастини Mercedes Citan онлайн або по телефоном – швидку доставку по Україні гарантуємо!

Товари

Супорт задній правий Мерседес Сітан

Супорт задній правий Мерседес СітанХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

857 грн.

Педаль газу Мерседес Сітан

Педаль газу Мерседес СітанХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

714 грн.

Куліса Мерседес Сітан

Куліса Мерседес СітанХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1429 грн.

Блок Аірбег AirBag Мерседес Сітан

Блок Аірбег AirBag Мерседес СітанХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

714 грн.

Ручник Мерседес Сітан

Ручник Мерседес СітанХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

429 грн.

Проводка Мерседес Сітан

Проводка Мерседес СітанХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

857 грн.

Вакуумний насос Мерседес Сітан 1.5 cdi 8201005306

Вакуумний насос Мерседес Сітан 1.5 cdi 8201005306Хороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1429 грн.

ТНВД паливний насос 0445010530 8201102066 Мерседес Сітан 1.5 cdi

ТНВД паливний насос 0445010530  8201102066 Мерседес Сітан 1.5 cdiХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

3429 грн.