Виберіть групу

Виберіть марку

Виберіть модель

Запчастини Ford (Connect 2002-2009)

Переглядів: 560

Ford Transit Connect (Форд Транзит Коннект) – це легкий комерційний передньопривідний міневен виробництва Ford Otosan, вперше представлений в 2002 р. як заміна автомобілів Courier на базі Fiesta. Перше покоління моделі випускалося до 2012 р., коли було представлене друге.

Цей автомобіль досить часто зустрічається на дорогах України, позаяк його продумана надійна конструкція і простота експлуатації перевірені часом. Особливості, які не залишаються без уваги: ергономічний простір для розміщення вантажу, поліпшена організація вільного місця, високий ступінь безпеки.

Ремонт і обслуговування Ford Connect вимагають, як правило, таких деталей, як передній бампер, вітрове скло, капот, бензонасос, автоматична коробка перемикання передач. Також нерідко виникає потреба в різноманітних фільтрах, газорозподільному механізмі, гальмівних колодках, свічках запалювання, колесах та інших запчастинах і комплектуючих до різних систем.

Замовити запчастини на Форд Коннект

Якщо для вас актуальне вдосконалення заводських параметрів автомобіля або усунення неполадок, що з’явилися під час експлуатації... Якщо хочете зробити машину більш потужною і функціональною... Автошрот «Світлана» – до ваших послуг!

Запчастини Ford Connect широко представлені в каталозі нашого інтернет-ресурсу. Ви можете скористатися рубрикатором, фільтрами і системою пошуку, щоб легко і швидко знайти все необхідне. Якщо знадобиться консультація і допомога з вибором, телефонуйте. Допоможемо знайти вдалі варіанти й організуємо швидку доставку по Україні!

Товари

Масляний насос Ford Connect 1.8 tdci

Масляний насос Ford Connect 1.8 tdci XS4Q-6F008-AHХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1608 грн.

Поршень Форд Коннект, Ford Connect 1.8 tdci

Поршень Форд Коннект, Ford Connect 1.8 tdciХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

804 грн.

Стартер Форд Коннект

Cтартер Форд Коннект, Ford Connect 1.8TDCI 2T14-11000-CCХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1340 грн.

Супорт задній правий Форд Коннект

Супорт задній правий Форд Коннект Ford Connect 2T14-2K327Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

804 грн.

Супорт Форд коннект

Супорт Форд Коннект Ford Connect 2002-2009Хороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

322 грн.

Подушка безпеки водія (AirBag) Форд Коннект

Подушка безпеки водія (AirBag) Форд Коннект, Ford Connect 6T16-A042B85-AAW Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1072 грн.

Панель приладів Форд Коннект

Панель приладів Форд Коннект, Ford Connect VP7T1F-10849-DAХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

804 грн.

Шлейф Airbag Форд Коннект

Шлейф Airbag Форд Коннект, Ford Connect 6T1T-14A664-AAХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

746 грн.