Виберіть групу

Виберіть марку

Виберіть модель

Запчастини Fiat (Doblo, Scudo, Fiorino)

Переглядів: 195

Fiat Doblo, Scudo, Fiorino – це популярний у багатьох країнах, зокрема і в Україні, малотонажний комерційний автотранспорт.

Fiat Doblo випускається з 2000 р. в різних версіях. На ринку є автомобілі турецької, бразильської, російської та в’єтнамської збірки. З переваг моделі, які відзначають її власники: місткий багажник, високий кліренс, хороший огляд з салону, прийнятні витрати, достатні тяговість та маневреність, надійність, легке управління, бюджетне обслуговування.

Fiat Scudo – модель, яка сьогодні не випускається (випуск здійснювався в 1995-2016 рр.). Це два покоління середньорозмірних мікроавтобусів, з плюсів яких хочемо вказати такі: надійна і практична підвіска, економічний дизельний мотор, багато різних відсіків і відділень для розміщення всього необхідного.

Fiat Fiorino відомий ще з 1977 р. (дата виходу в світ першого покоління). Друга версія була розроблена в 1984 р., третя – в 2007 р. До основних переваг можна віднести дизайн кузова, динаміку, якість збірки і матеріалів, обсяг багажника, просторість салону, економічність витрат і недороге обслуговування.

Навіть коротка інформація про автомобілі Фіат пояснює, чому їх популярність тільки збільшується. Відтак є попит і на запчастини – техобслуговування та ремонт ніхто не відміняв. Так ось, якщо вам знадобилися якісні автозапчастини до цих машин, звертайтеся! Ми, з великою ймовірністю, зможемо вам допомогти!

Запчастини на Фіат Добло, Скудо, Фіоріно з авторозбірки «Світлана» (Луцьк)

У нас ви знайдете найкращі деталі та комплектуючі Fiat Doblo, Fiorino, Scudo. Це б/у оригінали без пробігу по території України. У продажу представлені тільки ті автозапчастини, які пройшли ретельну перевірку, придатність до подальшої експлуатації яких підтверджена в повному обсязі.

Ви можете замовити запчастини Fiat для ремонту різних систем авто, зокрема ходової, гальмівної, паливної, вихлопної, а також електрообладнання, кузовні компоненти, скло, оптику, колеса, шини та багато іншого.

Доставку здійснюємо по всій Україні в мінімальні терміни. Деталі про товари та їх придбання – у відповідних розділах інтернет-ресурсу і за контактними номерами. Телефонуйте!

Товари

Стартер Фіат Добло

Стартер Фіат Добло, Fiat Doblo 1.9 multijet, 1.9 jtd 2000-2010Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо! ..

1059 грн.

Замок запалювання c ключем Фіат Добло

Замок запалювання c ключем Фіат Добло, Fiat Doblo 01098401 51831970Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2010 грн.

Автомагнітола Фіат Добло

Автомагнітола Фіат Добло Fiat Doblo 7355012410Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1608 грн.

AirBag подушка безпеки водія Фіат Добло

AirBag подушка безпеки водія Фіат Добло Fiat DobloХороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2000 грн.

Моторна проводка Фіат Скудо

Моторна проводка Фіат Скудо, Fiat Scudo 2007-2017Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

27 грн.

Пружина задня Фиат Добло

Пружина задня Фиат Добло Fiat DobloХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

804 грн.

Цапфа поворотний кулак лівий Фіат Добло

Цапфа поворотний кулак лівий Фіат Добло Fiat DobloХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія! Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1608 грн.

Генератор Фіат Добло

Генератор Фіат Добло, Fiat Doblo1.9d 2000-2010Хороший робочий стан! Без пробігу по СНД! Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2144 грн.