Виберіть групу

Виберіть марку

Виберіть модель

Каталог запчастин Volkswagen (Caddy)

Переглядів: 237

Volkswagen Caddy – різновид легких комерційних авто, що випускаються з 1980 р. Популярні ці автомобілі по всьому світу, зокрема і в Україні. В цілому, це три покоління моделі: перше – до 1996 р., друге – 1996-2004 рр., третє, представлене в 2004 р., випускається до сьогодні.

Це машина на всі випадки життя, практична і функціональна, надійна та безпечна. У двигуні унеможливлені вроджені дефекти. Кульові опори витримують більше 100 000 км. Це ж стосується амортизаторів і опорних підшипників стійок. Задня підвіска відрізняється простотою конструкції, тому проблем з нею майже не буває. Кузов міцний, стійкий до корозії.

Не дивлячись на початково високу якість деталей і автомобіля, в цілому, з часом ті чи інші ділянки потребують ремонту. Та й дорожньо-транспортні пригоди ніхто не відміняв. Може поржавіти глушник. Бічні кватирки починають погано закриватися зсередини або протікати. При інтенсивній експлуатації ТЗ передчасного оновлення потребують амортизатори. Подібне залежить від багатьох факторів і ніхто від цього повністю не застрахований. Але надмірно переживати з цього приводу не варто. З нашою авторозбіркою ви з будь-якою проблемою зможете впоратися швидко й надійно. Асортимент автодеталей чималий, тож практично будь-який негаразд можна виправити.

Чому автозапчастини Фольксваген Кадді купують у нас?

Крім великого переліку запчастин, ми гарантуємо такі переваги:

  • висока якість оригінальних б/у деталей;
  • зручний пошук необхідного по сайту з незначними витратами часу;
  • консультативний супровід + допомога з вибором відповідної автозапчастини;
  • доступні ціни на товари з різних категорій;
  • оперативна обробка замовлень + доставка в будь-яке місто країни без зволікань.

Заходьте в каталог запчастин Volkswagen Caddy, вибирайте все необхідне і оформляйте замовлення!

Товари

Блок АБС ABS Фольксваген Кадді

Блок АБС ABS Фольксваген Кадді Хороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2286 грн.

Піввісь передня ліва Фольксваген Кадді 2.0sdi

Піввісь передня ліва Фольксваген Кадді 2.0sdiХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1429 грн.

Цапфа передня права Фольксваген Кадді

Цапфа передня права Фольксваген КаддіХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2000 грн.

Праві передні двері Фольксваген Кадді

Праві передні двері Фольксваген КаддіХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2000 грн.

Ресора Фольксваген Кадді

Ресора Фольксваген КаддіХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

857 грн.

Балка задньої підвіски Фольксваген Кадді

Балка задньої підвіски Фольксваген КаддіХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2000 грн.

Зчеплення в зборі Вольксваген Кадді 2.0 Sdi

Щеплення в зборі Вольксваген Кадді 2.0 SdiХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

2286 грн.

Коллектор впускний Фольксваген Кадді 2.0 sdi

Коллектор впускний Фольксваген Кадді 2.0 sdiХороший робочий стан!Без пробігу по СНД!Гарантія!Авторозборка "Світлана" пропонує: - широкий асортимент б/у та нових оригінальних запчастин для автомобілів із дизельним двигуном; - оптимальне відношення ціна-якість на українському ринку; - здійснення доставки товару на будь-яке поштове відділення України зручним для Вас перевізником; - відправка товару в день замовлення; - гарантія якості запчастин; - повернення запчастин, якщо вони Вам не підійшли; - перевірка товару перед відправленням.Команда висококваліфікованих спеціалістів робить ретельний відбір деталей для використання.Надійність та якість гарантуємо!..

1714 грн.